Hikayemiz

Volten Mühendislik Kimdir?

Hakkımızda

2008 yılından itibaren yönetim sistemleri ve enerji verimliliği konusunda danışmanlık hizmeti veren firmamız, oluşturduğu yazılımlar ve  Polonya’nın alanında en güçlü firması olan F&F firmasının Türkiye Distiribütörü olarak ev ve endüstriyel otomasyon konusunda ürünler sunmaktadır.

Amacımız, siz değerli firmalarımızın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda zamanında ve yanıltıcı olmayan gerçekçi bilgilerle sizlere  inovatif çözümler oluşturmaktır.

Volten Mühendislik

Vizyon

Firmalarımızın hem yurtiçi, hem de yurtdışında rekabet edebilecek ve sektörde lider olmayı benimsemiş birer kuruluş olmalarına öncülük etmek.

Misyon

Müşterilerimize  kaliteli ürün ve hizmet sunarak; arzu  ettikleri başarı ve gelişim süreçlerinde her zaman yanında olmak!..

Değerlerimiz

Dürüstlük, Güvenirlilik, Müşteri Memnuniyeti, Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, Yenilikçilik, Sürekli Geliştirme ve Ekip Ruhu’dur.

EKİBİMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Özgül Bulut

Genel Müdür / Ceo

+90 537 307 51 03

ozgul@voltenmuhendislik.com.tr

Bülent Doğan

E-Ticaret Yöneticisi

+90 510 22 00 775

bulent@voltenmuhendislik.com.tr

İşinizi Büyütecek Çözümler Üretiyoruz!

Kalite Yönetim Sistemleri, Sosyal Uygunluk Denetimleri, Ürün Belgelendirme, Markalaşma hedefindeki her firmamıza çözüm odaklı iş süreçleri ile destek oluyor, kalkınma süreçlerinde kaliteli hizmetimizle yanlarında oluyoruz.