F&F

BİR DAKİKA AYIRIN VE ŞİRKETİMİZİN 32 YILI AŞKIN TARİHİYLE TANIŞIN

F&F şirketi, gelenekleri olan Polonyalı bir aile şirketidir. F&F şirketi, elektronik sektöründe faaliyet gösteren bir ticaret ve hizmet şirketine dayalı olarak 1992 yılında kurulmuştur. Önceki pazarlama ve teknik deneyim (esas olarak elektronik ve elektrik mühendisliği açısından), sahiplerinin çok çeşitli elektronik ürünler sunan bir üretim şirketi kurmasını sağlamıştır. Hem evsel hem de endüstriyel uygulamalar için cihazlar.

 F&F’nin Araştırma ve Geliştirme departmanının bilimsel topluluk ve müşterilerle işbirliği içinde yaptığı çalışma, genişlemeye ve teklife yol açar ve programlanabilir kontrolör serisi ve PLC MAX akıllı ev sistemi F&Home ile örneklenen, daha yüksek teknolojik ilerleme seviyesinde cihazlar yaratılmasına olanak tanır.

Günümüzde F&F markası Polonya’da geniş çapta tanınmaktadır. Şirket, ürünlerini Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Litvanya, Letonya, Slovakya, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Almanya, Portekiz, İspanya, Fransa, İrlanda, İsveç, Norveç, Finlandiya, Şili, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri‘ndeki müşterilerine ulaştırmaktadır.

Temmuz 2023 tarih itibariyle VOLTEN MÜHENDİSLİK ENERJİ DANIŞMANLIK SAN.TİC. A.Ş. firması  F&F firmasının Türkiye Distribütörü olarak  yetkilendirilmiştir. Tüm Türkiye’de  perakende ve toptan olarak beyiler ve e-ticaret sitesi olan www.voltenshop.com üzerinden satışlarını gerçekleştirmektedir.

Aklınıza takılan tüm sorularınız için

Ürün ve çözümlerimiz ile ilgili tüm sorularınız için uzman ekibimiz ile iletişime geçin.