Ges Uzaktan İzleme

Solar panellerin performanslarını izlemek ve herhangi bir performans kaybı / artış veya düşüş olup olmadığını belirlemek için önceki okumalar ile karşılaştırabilmeye imkan sağlar

GÜNEŞ ENERJİSİ İZLEME SİSTEMİ

Bir dizi küçük yarı iletkenden oluşan güneş panelleri, doğrudan güneş ışığı parçacıklarını elektronlara ve ardından elektriğe dönüştürür. Güneş enerji panelinden elde edilen bu elektrik, üretim tesisleri için elektrik, HVAC, aydınlatma armatürleri gibi kullanım ve uygulamalar için doğrudan kullanılabilir ve depolanabilir.

Güneş enerjisi izleme sistemi, güneş panellerinden kWh cinsinden ne kadar elektrik ürettiğini anlık olarak gösterecektir . Aynı zamanda, tarihsel performanslarını görmek ve bir dönemden diğerine herhangi bir performans kaybı / artış veya düşüş olup olmadığını belirlemek için önceki okumalar ile karşılaştırabilmeye imkan sağlar..

Gün boyunca üretimi takip edebilecek ve güneş enerjisiyle üretilen enerjiyi daha iyi kullanabilecek ve verimliliğin artması yönünde yorumlar yapabilecek bir çözüm.

GERÇEK ZAMANLI ENERJİ ÜRETİMİNİ İZLEYİN

Güneş Enerjisi İzleme sistemi panellerden enerji verilerini toplar ve gerçek zamanlı olarak sürekli enerji ürettim miktarlarının izlenmesine olanak sağlar. GES izleme çözümümüz ile Güneş enerji santralinizin canlı enerji üretimini izleyin!

MEVCUT GÜNEŞ'TEN DAHA FAZLA ENERJİ ELDE EDİN !

Güneş enerjisi izleme yazılımı, GES sistemine daha fazla değer, güven ve verimlilik katar. 

Güneş panellerinizin beklendiği gibi güç üretmediği zamanlarda hızlı çözümler sayesinde maliyetli arızalara neden olmadan önce harekete geçin.

Panel Düzeyinde İzleme

İşletmenizde, fabrikanızda, binanızda güneş enerji panelleri aracılığı ile üretilen enerji miktarını panel düzeyinde izleyin !

Performans Hata ve Uyarılar

Ges izleme, sisteminizin çıktısının zayıf veya sıfır olduğunu algılayabilir ve sizi  e-posta veya SMS ile uyarabilir. Panel performansınız normal değerlerin altına düşerse sistem sizi uyarır.

Eş Zamanlı Enerji Üretim Takibi

Güneş enerji izleme yazılımımız ile panellerinizin ürettiği enerjinin değerini anlık olarak izleyebilirsiniz.

SOLAR İZLEME SİSTEMİ YARARLARI

Online Demo Sistem

GES ENERJİ İZLEME SİSTEMİ DEMO

Meternet Pro demo cihaza bağlanarak sisteme bağlı cihazlarla gerçekçi bir deneyim yaşayın.

Kullanıcı adı : demo@witteh.com
Şifre : Witteh2022
Demo : http://meternet.witteh.com/login

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir