Doğal Gaz İzleme Sistemleri

Doğalgaz izleme sistemi, doğalgaz tüketiminin ölçülmesi, takip edilmesi ve yönetilmesi için kullanılan bir sistemdir.

UZAKTAN DOĞALGAZ İZLEME VE TAKİP SİSTEMİ

Doğalgaz izleme sistemi, doğalgaz tüketiminin ölçülmesi, takip edilmesi ve yönetilmesi için kullanılan bir sistemdir.

Sistem, doğalgaz gaz sayaçlarının internet üzerinden uzaktan izlenmesi için bir çözümdür. Yazılım, haberleşme protokolü bulunan tüm sayaçlar için kullanılabilir ve aynı zamanda elektrik, su, sıcak su, makine performans, ortam aydınlık ve sıcaklık izleme gibi işletme kalemlerinizi takip edebilen, kayıt altına alabilen ve tüketim kayıtlarının geriye dönük raporlarının oluşturulmasına yardımcı olan sistemlerdir.

DOĞALGAZ İZLEME YAZILIMI​

 Endüstriyel işletmelerde, çok katlı ve müstakil binalarda kurulu gaz sayaçlarını manuel okumadan online okumaya geçirin. Tüm sayaçlar için tüketimleri gerçek zamanlı olarak izleyin. Gaz tüketiminin uzaktan izlenmesi , kamu hizmeti operatörlerinin, üretim şirketlerinin, otellerin, ofislerin ve konut binalarının neyi ve

nasıl kullandıklarını takip etmelerine ve olağandışı tüketimin tanımlanmasına olanak tanıyan güncel ve geçmiş veriler üzerinde analizler gerçekleştirmelerine olanak tanır.

3.PARTİ CİHAZLAR İLE ENTEGRASYON

Veriler kullanıcıya aittir. Üçüncü şahıslar tarafından barındırılmazlar ve herhangi bir aracı sunucudan geçmezler. Bu nedenle, veri aktarımları veya veri bakımı için herhangi bir abonelik ücreti yoktur. Yerel olarak ve kullanıcı tarafından bulutta depolanabilir. 3. Parti yazılımlara entegre edilebilir.

ÇEŞİTLİ PROTOKOLLER

Bir işletmede bulunan tüm cihazların parametrelerinin okunabilmesi için +15 den fazla popüler iletişim protokolü desteği.

Atık Su İzleme Yazılımı Neler Sunuyor ?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir