Atıksu İzleme Sistemleri

Arıtma tesisi için mevcut ve gelecek trendleri değerlendirebilmek için bilgi toplamak veya arıtma tesislerinin performansını arttırmak için atık suyun kirleticiler veya parametreler açısından izlemesini sağlayan çözümdür.

SÜREKLİ ATIKSU İZLEME SİSTEMİ

İşletmenizin arıtma tesisi için mevcut ve gelecek trendleri değerlendirebilmek için bilgi toplamak ve/veya arıtma tesislerinin operasyonel performansını arttırmak için atık suyun kirleticiler veya parametreler açısından izlemesini gerektirir.

Tesis yetkilileri; PC, Tablet ve akıllı telefonlarından parametreleri gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve atık su kalitesi veya arıtma tesisi seviyesi önceden ayarlanmış değerleri aşması halinde yetkililer Mail/sms olarak bildirim alabilir.

EŞ ZAMANLI ATIKSU İZLEME

Çözümlerimiz gerçek zamanlı su izleme, veri toplama ve analiz sunar. Anlık veri toplama, iletim ve işleme hızı endüstriyel operasyonların su kalitesi üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmek için kritik öneme sahiptir.

Sürekli Atıksu İzleme Sistemi Gerektiğinde, trend grafiği, uyarı geçmişi, Excel’e aktarma vb. işlevleri kullanarak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı veya müşterilere raporlama yapmak için uygundur.

Sistem, elektrik, su, ısı ve gaz tüketimin sayaçlarının, elektrik değeri, multimetrelerin, çevresel parametrelerin: sıcaklık, nem, parlaklık vb. diğer değerlerin: AÇIK / KAPALI durumu, çalışma süresi, pulse ve analog değerlerin uzaktan okunmasını sağlar. Ayrıca, dijital ve röle çıkış modülleri ile cihazların kontrolünü sağlar.

SU & ATIKSU İZLEME YAZILIMI

Su & Atıksu izleme yazılımları; suyun izlenmesi, tutulması, analizinin yapılması ve daha isabetli yorumlar yapabilmek için personele uygun raporlar sunar.

Bu raporlar sayesinde;

Geçmiş su tüketim verilerinin analizi, gelecekteki su ve atık suyun konusunda yapılacak planlamanın yanı sıra geçmişte yapılan gereksiz tüketimleri tespit edilmesinde olan tanır. 

 

  • Sürdürülebilirlik, gerçek zamanlı rekabet etme gücüne sahip olma ve üretim maliyetlerini online takip etme konusunda güçlü olabilmek için üretim makinelerinden, elektrik, su, doğal gaz, buhar gibi tüketim parametrelerine kadar her noktadan veri toplama, izleme ve raporlama işlemi yapılması önemlidir

Atık Su İzleme Yazılımı Neler Sunuyor ?

Online Demo Sistem

Atık Su İzleme Demo

Meternet Pro demo cihaza bağlanarak sisteme bağlı cihazlarla gerçekçi bir deneyim yaşayın.

Kullanıcı adı : demo@witteh.com
Şifre : Witteh2022
Demo : http://meternet.witteh.com/login

Atıksu İzleme Sıkça Sorulan Sorular

Temel izleme parametreleri: KOİ, BOİ, pH, Bulanıklık, EC, Sıcaklık, akış hızı (Özelleştirilebilir) gibi parametreler izlenebilir.

Atıksu Parametreleri, PC’lerden ve akıllı telefonlardan izlenebilir. Verilere herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda erişebilir (Kullanıcı sınırı yoktur)

Atık su/atık su arıtma tesislerinin çalışma durumunu, atık su deşarj kalitesini, akış hızını vb. izlemek için fabrikalara veya atık su arıtma tesislerine kurulabilir.

Witteh Online Atıksu İzleme Sistemi, Çevre, Şehircilik ve İklim Bakanlığının Yayınlamış olduğu Sürekli İzleme Sistemine (SİM) veri aktarımı için uygundur.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir